NAŠI PARTNERI

Medical Center
     HOTEL DEVÍN
Priamo v historickom centre Bratislavy víta svojich hostí už viac ako 60 rokov tradičný Hotel Devín. Elegantné priestory s pravou atmosférou starých čias ponúkajú vynikajúce služby a najmodernejšie vybavenie.
Retailová pobočka banky na centrále
Jedna z najväčších a najsilnejších finančných skupín na Slovensku, ktorej cieľom je sprostredkovať komfort finančných služieb na úrovni.

Roman Tomša – riaditeľ pobočky

+421-902-980-387

Žižkova ulica č. 11, Bratislava

Medical Center
Medical Center
      Medicínske centrum DoktorPRO
V roku 2015 došlo k spojeniu dvoch známych sietí medicínskych centier ON  Clinic a DoktorPRO. A ako veľká a skúsená korporácia môže teraz  poskytovať najpresnejšiu diagnostiku a účinnú a efektívnu liečbu.
BIBIANA
Medzinárodný dom umenia pre deti, je kultúrna inštitúcia s medzinárodnou pôsobnosťou. Vznikla v roku 1987 ako partner svetoznámeho podujatia s dlhoročnou tradíciou Bienále ilustrácií Bratislava.
Medical Center
Medical Center
     DERMOREVOLTA
Súkromná klinika dermatológie a estetickej medicíny s tímom skúsených profesionálov, ktorí cítili potrebu revolúcie v dermatológii a estetickej medicíne na Slovensku. Prináša úplne nový koncept v starostlivosti o kožu."
ADEQUART SQUASH TÍM
Najlepšou, aj keď často strastiplnou cestou ku zdraviu je určite šport. Či už sa jedna o skupinové športy alebo pre jednotlivca, squash bol označený ako ten najzdravší.
Medical Center
Medical Center
LL STUDIO
LL studio je grafické štúdio. Tvorí grafiku, weby, appky a hry. Je to malé štúdio, ale SMALL je dnes NEW BIG!